Menu
Alışveriş Sepetiniz

Hammerfuga Flex derz dolgusu

Hammerfuga Flex derz dolgusu
özel ürün

Ürün Bilgileri

Çimento esaslı, silikon ve polimer katkılı, ısı değişimlerine ve suya dayanıklı, su itici, iç ve dış ortamlarda kullanılabilen, 1-6 mm derz aralığı için uygun, yüksek performanslı derz dolgu malzemesidir.

Avantajları:

 Silikon katkılı oluşundan dolayı, kolay temizlenir ve su itici özelliğe sahiptir,

 Düşük su emme ve yüksek aşınma dayanımına sahiptir,

 Suya, dona ve ısı değişimlerine dayanıklıdır,

 Hazırlaması ve uygulaması kolaydır,

 Renk solması yapmaz,

 İç ve dış mekânlarda kullanılabilir. Kullanım alanları İç ve dış mekânlardaki yer ve duvar seramikleri, mermer, doğal taş, granit gibi kaplama malzemelerinde, banyo ve teras gibi ıslak hacimlerde yatay ve düşey derz boşluklarında kullanılır.

Yüzey hazırlığı:

Derz uygulamasına başlamadan derz aralarında tutmayı önleyecek kalıntılardan arındırılıp, derz boşlukları nemlendirilmelidir.

Uygulama:

Yaklaşık 6,0-6,5 L kadar su ile 20 kg’lık Hammerfuga Flex Derz Dolgu Malzemesi düşük devirli bir mikser veya mala ile topak kalmayacak şekilde iyice karıştırılır. Harç yaklaşık 5 dakika dinlendirildikten sonra uygulama öncesinde 1-2 dakika daha tekrar karıştırılır. Harç yüzeye yayılarak derz malası ile derz aralıklarına çapraz hareketlerle doldurulur ve fazlalıkları sıyırarak alınır. 20-30 dakika sonra yüzeyi nemli süngerle temizlenir. Yüzey düzgünleştirme ve temizleme işlemi kuru bir bez yardımıyla kuruduktan sonra yapılır. 

Hammerfuga Flex derz dolgusu
  • Stokda Var: Stokda Var
  • Ürün Kodu: HM0002
  • Ağırlık: 20.00kg
  • Boyutlar: 52.00cm x 28.00cm x 10.00cm
190 satış adedi
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL